Název události Popis Obrázek
Den dětí

Každoročně s dětmi slavíme Den dětí, připraveny jsou dárky, hry, soutěže i zábavné aktivity pro školáky i předškoláky hospitalizované na všech odděleních nemocnice.

Interaktivní tabule

Školáci mají na dětském oddělení k dispozici novou interaktivní tabuli, která umožňuje realizovat ve výuce moderní formy a metody práce. Součástí kompletu jsou i nové počítače a notebooky s připojením k internetu.

Kapka naděje

Ve spolupráci s nadací Venduly Svobodové pořádáme pro hospitalizované děti řadu zajímavých a poutavých akcí, např. koncerty, vystoupení a představení. Děti také pravidelně dostávají hodnotné dárky.

Koronavir

Co momentálně můžeme udělat pro ochranu našich žáků a zaměstnanců před koronavirem je šití látkových roušek. Všechny kolegyně se zapojily a vytrvale šijí jednou roušku za druhou. Patří jim veliké díky ;-)

My chráníme vás. Prosíme, vy chraňte nás.

Veliké díky patří hlavně naší školní asistentce, která ušila rekordní množství roušek a zásobila tak nejen naši školu, ale i všechny složky IZS.

Mikuláš 2020

I v roce 2020 (v těchto těžkých dobách) navštívil nemocnici Mikuláš, čert a anděl.

Mikuláš, Vánoce, den dětí

Každoročně s dětmi slavíme Vánoce, Velikonoce, Mikuláše a připravujeme pro ně pěkný a poutavý program, drobné dárky, soutěže a hry.

Ocenění

Žáci se zúčastnili výtvarné soutěže "NEMOCNIČNÍ ZAJÍČEK" pořádající Základní školou a Mateřskou školou při Fakultní nemocnici, Hradec Králové.Naši se navíc mohou radovat z výhry :-) .

Oslava 50. výročí založení školy

Společně s bývalými kolegy, zástupci zdravotníků, zřizovatele a ostatních přátel školy jsme zavzpomínali na historii a tradici školy při nemocnici.

Děkujeme všem zdravotníkům za jejich služby a pomoc. Přejeme krásné Velikonoce.

Různé fotografie

Různé zajímavé fotografie z naší školy.